Jadą Goście

JADĄ GOŚCIE

Jadą Goście

Jadą Goście

Pokoje

Wybierz odpowiedni dla siebie i ciesz się wolną chwilą.

Nasze oferta

Apartament: 3 pokoje + łazienka


Wspólny pokój apartamentu wyposażony jest w wygodną kanapę, lampę stojącą, komodę, stolik, półkę. Z tego pokoju wchodzimy do łazienki, Pokoju Północnego i Pokoju Południowego. Meble w sypialniach są utrzymane w jednakowej stylistyce, proste i funkcjonalne. Pokój Południowy polecamy dla gości ceniących sobie słoneczne pomieszczenia, a Pokój Północny dla śpiochów zmęczonych pracą lub podróżą. Apartament gwarantuje wygodne zakwaterowanie dla 6 osób.

Pokój zachodni


Trzyosobowy pokój z łazienką, jasny i przestronny. Szczególnie polecany dla osób ceniących przestrzeń. Do tego pokoju najdłużej zagląda słońce.

Parter


Opis pokoju na parterze

Salonik z aneksem kuchennym


Salonik jest funkcjonalnie zaaranżowany, dzięki temu nasi goście mają dobre warunki do wypoczynku i biesiadowania w gronie przyjaciół, rodziny lub nowych znajomych. Balkon skierowany na zachód sprawia, że pokój do późnych godzin popołudniowych zalany jest słońcem… Siedząc na balkonowym foteliku, pomiędzy drzewami można spostrzec sunących drogą rowerzystów – to Wojewódzka Droga Rowerowa nr 1 zwana książęcą (odległość od domu: 150 m).